newsy, Weber

Podsumowujemy sezon grillowy 2023. Jak się grillowało? Najpopularniejsze grille gazowe 2023

Podsumowujemy sezon grillowy 2023. Jak się grillowało? Najpopularniejsze grille gazowe 2023

Za nami pierwszy dzień jesieni, powoli kończy się już sezon grillowy 2023. Raptownie odchodzą dni pełne słońca, pysznego grillowanego jedzenia, udanych eventów, na szczęście to jeszcze nie koniec!

Grillować możemy cały czas, nawet jeśli typowy sezon grillowy się skończy, nadal możemy się cieszyć doskonałymi potrawami za sprawą perfekcyjnych grilli gazowych, które poradzą sobie w każdych warunkach. Jeśli kupiliście grilla gazowego w tym roku, to czeka was wiele lat z doskonałym sprzętem, któremu niestraszne zimne i ciemne dni, ani wiatr, ani deszcz.

A jeśli posiadaliście już  wcześniej grilla gazowego marek premium, to wiecie jak trwałe i wydajne są nasze grille.

Być może w następnym sezonie zdecydujecie się na większy, nowszy model? A jeśli tylko chcecie wymienić części to też nie będzie z tym problemu, gdyż do grilli gazowych premium części zamienne są wciąż dostępne do modeli sprzed wielu lat wstecz.  Sprawdźmy zatem jaki był ten sezon grillowy!

Sezon grillowy 2023. Jaki był? Jak się grillowało?

Ten sezon u nas zaczął się od intensywnej pracy przy remoncie.

Powstał nasz nowy dział grillowy, wraz z rozwojem strony internetowej, wizytówki w Google, a także plan rozwoju na ten i przyszłe sezony grillowania.

Dzięki temu coraz więcej osób miało okazję poznać grille gazowe najwyższej klasy od Broil Kinga oraz Webera, szczególnie u nas w województwie warmińsko-mazurskim.

To był bardzo pracowity dla nas sezon. Zmiany w wyglądzie salonu, przenoszenie asortymentu, ustawienie regałów i grilli. Zmiany w zespole, zmiany na stronie, rozwój marki, to wszystko na przełomie kilku miesięcy.

Grillenagaz.pl - sklep z grillami gazowymi

Grillenagaz.pl – sklep z grillami gazowymi

W międzyczasie udało nam się też zorganizować kilka spotkań grillowych – grillowaliśmy głównie u nas w Olsztynie, ale odwiedziliśmy także Morąg i Ostródę.

Oczywiście to, co najważniejsze. Udało nam się dostarczyć doskonały sprzęt do grillowania dla wielu zadowolonych, świeżo upieczonych miłośników grillowania! Wszystkie rozmowy, wymiany zdań, opinie procentują na naszym doświadczeniu i zrozumieniu waszych potrzeb.

Sezon grillowy 2023 z Grillenagaz.pl

Sezon grillowy 2023 z Grillenagaz.pl

Na zakończenie udało nam się też wybrać na spotkanie o charakterze szkoleniowym z Broil Kingiem w Krynicy Zdrój.

Mieliśmy okazję zobaczyć plany na rok 2024, dostaliśmy doskonałe szkolenia od zespołu Broil King Polska, a także od Nathana z Broil Kinga z  Kanady. Serdecznie pozdrawiam tutaj wszystkich uczestników, z którymi miałem okazję rozmawiać i wymienić zdanie. To był udany wyjazd.  Całość została potwierdzona certyfikatem szkoleniowym.

Czarny potok Krynica Zdrój

Czarny potok Krynica Zdrój

Ale to jeszcze nie koniec!

Pod koniec października wybieramy się na szkolenie do firmy Weber, które odbędzie się w Pabianicach. Czeka nas kolejna dawka solidnej wiedzy i ciekawych spojrzeń na grillowanie!

Pamiętajcie, że mimo iż wielkimi krokami zbliżają się coraz chłodniejsze i krótsze dni, nadal możecie się cieszyć pysznymi daniami z grilli gazowych, które są w stanie pracować w każdych warunkach.  Na zakończenie sezonu mamy dla was atrakcyjne promocje! Wystawowe grille z tego sezonu 10% taniej.

Promocja na grille wystawowe

Promocja na grille wystawowe

Najpopularniejsze grille gazowe 2023

Najpopularniejszym grillem gazowym w 2023 był zdecydowanie grill gazowy Broil King Baron 490!

Jego doskonała funkcjonalność, pełnia możliwości i dopasowanych akcesoriów, a także jego piękny wygląd sprawiają, że nie ma sobie równych. Nie bez powodu jest flagowym modelem tego roku.  Długie okresy gwarancji, niezwykła wydajność i oszczędność gazu, wielkie możliwości dzięki systemowi Do More, to wszystko decyduje o tym, że grille z serii Baron są tak chętnie wybierane.

Dzięki swojej niezawodności i długowieczności pozostaną one z nami w gronie faworytów jeszcze przez długi czas.

Grill gazowy Broil King Baron 490

Grill gazowy Broil King Baron 490

Kolejnym najbardziej popularnym był mały grill gazowy Broil King Royal 320 – idealny na początek przygody z grillowaniem w 2023 i nadchodzącym 2024 roku.

Może nie jest on tak trwały i pojemny jak powyżej opisany baron, jednak nadal cechuje go bardzo długi okres żywotności i wysoka wydajność.

Grill gazowy Royal 320 cieszy się popularnością dzięki przystępnej cenie – daje niezwykłą jakość grilli gazowych Broil Kinga w konkurencyjnej dla dużo słabszych marketowych grilli cenie. Może nie ma on tak wielkich możliwości, jak zwycięzca rankingu, jednak pozwolił on szerokiemu gronu ludzi poznać różnicę w jakości grilli premium.

Zdecydowanie polecamy, jeśli szukacie grilla do 3000 zł najwyższej jakości, aby wzbogacić swój ogród bądź taras o niezawodny grill gazowy.

Grill Gazowy Broil King Royal 320

Grill Gazowy Broil King Royal 320

Na trzecim miejscu uplasował się grill gazowy Weber Spirit II E-310.

Z jakiegoś powodu w naszym rejonie Weber nie jest najbardziej popularnym wyborem, jednak zyskują coraz większą uwagę i zaufanie klientów.

Oczywiście ten model ma swoje słabsze strony, takie jak butla na wierzchu, mniejsza izolacja od spodu, jednak nadrabia swoją skutecznością podczas grillowania.

Co ciekawe w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie jest to zdecydowany lider wszystkich rankingów top 10 grilli w 10 pierwszych pozycjach z Google. Co wcale nie oznacza, że jest to najlepszy grill na rynku, na pewno najpopularniejszy 🙂 Jednak na pewno przemawia to za jakością idącą za marką Weber, jak i tym konkretnym modelem.

Grill gazowy Weber Spirit II E-310

Grill gazowy Weber Spirit II E-310

Podsumowanie sezonu 2023

Wiemy już, jak wyglądał ten sezon. Nowe pyszne smaki wprost z najlepszych grilli, udane spotkania ze znajomymi pełne uśmiechów i aromatów z grilla, wspaniałe eventy grillowe.

Piękna pogoda, cudowne pełne wrażeń wakacje. Wycieczki do wspaniałych krajów, pełnych regionalnych kuchni i smaków, szum morza czy górskich potoków, niezapomniane przygody i doznania.

Znamy też najpopularniejsze grille gazowe 2023 roku:

  1. Grill gazowy Broil King Baron 490
  2. Grill gazowy Broil King Royal 320
  3. Grill gazowy Weber Spirit II E-310

Nie pozostało nam już nic innego jak cieszyć się końcówką roku i przygotowywać się na nowy sezon w przyszłym roku.

Każdy kto grilluje, zapewne wie, że najlepiej teraz zabezpieczyć i wyczyścić grilla na przyszły sezon. Sprawdź nasz artykuł o tym jak dbać o swojego grilla.

Plany na sezon 2024

Jak świetnie się grillowało w tym roku! W roku 2024 będziemy kontynuować to, co zaczęliśmy budować w tym sezonie.

Czeka nas intensywny rozwój, szczególnie w kwestii rozpoznawalności marki Grillenagaz.pl.

Nauka wielu kluczowych umiejętności związanych z rozwojem sklepu i naszego brandu.

Na pewno nie zabraknie eventów grillowych, odkrywania nowych smaków i nowych spojrzeń.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak i zapraszamy do współpracy.

Plan rozwoju na sezon 2024 Grillenagaz.pl

Plan rozwoju na sezon 2024 Grillenagaz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *