dane techniczne, newsy, Porady, produkty

Nowa Seria Grilli gazowych Broil King IQue – grill gazowy smart 2024, rewolucja w grillowaniu gazowym. Hit czy kit?

broil king iQue

Broil King IQue — grill gazowy smart, rewolucja w grillowaniu gazowym

Moc wydajności Broil King właśnie stała się bardziej inteligentna.

Mistrzostwo w sztuce wędzenia, pieczenia, gotowania na rożnie i grillowania jeszcze nigdy nie było takie proste.

Dzięki Ique zawsze masz kontrolę, grillowanie staje się pewne i precyzyjne. IQue to autopilot dla twojego grilla.

I to wszystko tak proste: zapal, ustawi i grilluj!

Przygotuj się na spójne i pyszne efekty za każdym razem. IQue kontroluje każde gotowanie, czyta, dostosowuje i utrzymuje temperaturę, dzięki czemu ty tego nie musisz robić.

Pokrętła kontrolne do podgrzewania świecą się na czerwono, aż do osiągnięcia ustawionej temperatury. Palniki Ique automatycznie regulują temperaturę wewnątrz komory grillowej.

Pozwala to na wędzenie, pieczenie, obracanie i grillowanie za pomocą prostego naciśnięcia przycisku. IQue eliminuje domysły z grillowania.

IQue to połączona kontrola.

Aplikacja Ique pozwala ci usiąść wygodnie i się zrelaksować. Możesz monitorować i kontrolować, tak, kontrolować temperaturę ze swojego smartfona. Z IQue to takie proste.

IQue to precyzyjna kontrola. IQue został zaprojektowany do długotrwałego, beztroskiego, niskiego i powolnego wędzenia. Ustaw temperaturę komory i się zrelaksuj.

Czujniki IQue z inteligentną technologią dostarczają idealną temperaturę wewnętrzną dla soczystego i aromatycznego brykietu, szarpanej wieprzowiny i nie tylko.

Cyfrowe centrum sterowania IQue to inteligencja za sterowaniem. Spójrzmy na to. Zauważasz duży ekran LCD, który pokazuje aktualną temperaturę w komorze grillowej.

Symbol WiFi lub Bluetooth informuje, że twoje urządzenie jest połączone za pomocą aplikacji Ique. Po lewej i prawej stronie znajdują się temperatury czujników inteligentnych.

Są dwa porty do włożenia dwóch sond deluxe do jedzenia.

Łatwo możesz ustawić docelową temperaturę wewnętrzną, a IQue powiadomi cię, gdy zostanie osiągnięta.

Otrzymasz precyzyjną temperaturę wewnętrzną i doskonałe rezultaty. Za każdym razem.

Wygodne gniazdo USB-C zasila i ładowanie twoich ulubionych urządzeń.

Cyfrowy timer i stoper pozwalają ustawić dokładny czas gotowania dla precyzyjnego, spójnego i beztroskiego grillowania.

Trzy wygodne przyciski z ustawionymi temperaturami do wędzenia przy 107 stopniach, pieczenia przy 176 stopniach i grillowania przy 315 stopniach.

Wystarczy zapalić, ustawić i ruszyć. Możesz również używać kontrolera do precyzyjnego ustawienia temperatury i naciśnij ustawienie. To naprawdę takie proste.

Przycisk światła włącza światła komory grillowej, dzięki czemu widzisz, co grillujesz w nocy.

Możesz również rozświetlić wieczór kolorowymi kontrolami LED. Aplikacja Ique pozwala zmieniać kolor i nastrój na twoje kolejne spotkanie.

W przeciwieństwie do innych inteligentnych grillów seria IQue marki Broil King została zaprojektowana do grillowania na autopilocie, lub możesz samodzielnie pilotować grill.

Jeśli kiedykolwiek zabraknie prądu, zawsze możesz ręcznie kontrolować palniki i gotować z pewnością.

Grille gazowe Broil King są stworzone dla niesamowitych doświadczeń, zarówno włączonych, jak i wyłączonych.

Poznaj nową generację inteligentnej technologii grillowania.

IQue to inteligentny grill gazowy, który kontroluje palniki i temperaturę, zapewniając najlepsze doświadczenia z grillowania.

IQue marki Broil King — wspaniałe grillowanie za każdym razem.

Broil King IQue – jakie znajdziemy modele ?

System IQue grill gazowy smart znajdziemy w dwóch wersjach grilli:

Regal 490 oraz 590

Olbrzymia powierzchnia grillowania, system do more, czyli pełna gama dodatkowych akcesoriów dopasowanych do grilla, oczywiście niezawodny system grillowania PGT, długie gwarancje. Stała jakość Broil King w wersji premium.

Imperial 590 i 690

Największy Broil King staje się jeszcze lepszy. Do uznanej i uwielbianej przez grill masterów jakości sygnowanej logiem Imperial także zostanie dodany model w wersji IQue. Nadchodzi rewolucja w grillowaniu i nikt już jej nie powstrzyma!

Smart Grill gazowy w akcji, czyli jak to działa?

Podsumujmy informację z video:

W prawej bocznej półce znajdziemy panel LCD, w który został wbudowany inteligentny system zarządzania grillowaniem. Możemy się do niego podłączyć dedykowaną aplikacją na telefon.

Główny wyświetlacz pokazuje nam temperaturę w środku piekarnika, którą zmierzą dla nas specjalistyczne sondy. Dodatkowo na dole dostajemy dwa podłączenia na kolejne sondy, którymi bezproblemowo zmierzymy temperaturę wewnętrzną grillowanych potraw. Wszystko to daje nam perfekcyjną kontrolę — ustawiamy w aplikacji stopień, który chcemy osiągnąć, a aplikacja poinformuje nas w momencie uzyskania ustalonego numeru.

W systemie IQue smart znajdziemy trzy predefiniowane ustawienia do grillowania:

1. Wędzenie w 107 stopniach

Po wielu testach na grillach gazowych, eksperci z Broil King doszli do wniosku, iż optymalną temperaturą do wędzenia na grillu jest 107 stopni. W tej temperaturze idealnie połączymy delikatną temperaturę z dymieniem z wybranych wiórek do obróbki wędzarniczej naszych potraw.

2. Pieczenie  w 176 stopniach

Pieczenie tak jak w piekarniku w naszych kuchniach, optymalizuje się pod kątem reakcji zachodzących podczas konkretnych temperatur. Temperatury od 170 do 200 stopni są najczęstszymi, w zależności od przygotowanych potraw. System smart utrzyma temperaturę na idealnym poziome bez martwienia się, że niespodziewanie nam urośnie bądź opadnie w trakcie pieczenia.

3. Grillowanie w 315 stopniach

Esencja sprzętów nazywanych grillem — wydajne i oszczędne grillowanie w standardzie grillowania PGT Broil King. Znana i sprawdzona jakość. Teraz pod jednym przyciskiem.

 

Nasza ocena: hit czy kit?

Automatyczna kontrola temperatury, wbudowany super dokładny termometr z dodatkowym podłączeniem na sondy, dedykowana aplikacja do ustalania nie tylko temperatur, ale także, chociażby kolorów na grillu, miejsce do podłączenia sprzętu do ładowania za pomocą kabla USB-C. To wszystko w kultowych grillach gazowych Broil King.

Ktoś mógłby pomyśleć: I na co mi to wszystko? Porzućmy wreszcie to myślenie typu „kiedyś to byli czasy”, zacznijmy wykorzystywać technologię w naszym życiu.

Im większa kontrola, tym cały proces staje się jeszcze łatwiejszy. W dzisiejszej dobie AI coraz więcej rzeczy wykonuje za nas sztuczna inteligencja. I choć grill ten nie ugrilluje nic za nas, a jedynie utrzyma nam odpowiednią temperaturę i poinformuje nas o wszystkich tych procesach. Jest to doskonały wyznacznik, w którą stronę to powinno dalej podążać.

Ocena ostateczna: 9/10 – Totalny hit! Doskonały sprzęt wznoszący kontrolę i grillowanie na standardy technologiczne idące z duchem czasów. Takie technologie to przyszłość grillowania, nie możemy się doczekać, jakie jeszcze nowinki technologiczne zaserwują nam przez kolejne lata! Mamy ogromną nadzieję, że system ten się przyjmie i będzie stopniowo dodawany również do innych modeli.

Trzymamy kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *